Strona 30 z 90
: pn lis 14, 2016 6:59 pm
autor: adm-tg
4 miesiące
: pn lis 14, 2016 6:59 pm
autor: aniagrzesiek2
śliczniutki jest
: pn lis 14, 2016 6:59 pm
autor: darek
Fajny ten "grzywek" Fajną czuprynke ma Ale on chyba malusi? ile waży?
: pn lis 14, 2016 6:59 pm
autor: mysia17
Sliczny,po kapieli oczu nie widac.
: pn lis 14, 2016 6:59 pm
autor: adm-tg
Aga teraz nie wiem ale pisałam w "róznych" jakis tydzien temu
: pn lis 14, 2016 6:59 pm
autor: Fudo
Morgan tez sie dzis kapał .. Nati co to za Pikuś ? coś chyba przeoczyłam ;P
: pn lis 14, 2016 6:59 pm
autor: adm-tg
reniu no jak to nie wiesz?Oj nie uwaznie czytasz naszą galerie! Pikuś inaczej PICO LAZAT PIRENE Senida
: pn lis 14, 2016 6:59 pm
autor: Olka
Wujek siostrzeńca nie poznaje
My tu mamy jedną wielką rodzine na forum :]
Z ostatniego miotu senidziaków trójka dzieci jest na forum
: pn lis 14, 2016 6:59 pm
autor: Fudo
ale wpadka no to pewnie ze juz zapamiętamy wujek Pikusia pozdrawia a ja mu głaski przesyłam ogromnie sie ciesze ze mnaluchy z nami są w fajnych domkach .... bedzie mozna je ciagle miec na oku obserwowac jak dorastaja a że shizki to strasznie zarazliwa choroba to ja tez czekam na drugiego
: pn lis 14, 2016 6:59 pm
autor: szary_hasior
Prześliczny szczeniorek!
: pn lis 14, 2016 6:59 pm
autor: adm-tg
: pn lis 14, 2016 6:59 pm
autor: adm-tg
: pn lis 14, 2016 6:59 pm
autor: adm-tg
: pn lis 14, 2016 6:59 pm
autor: adm-tg
: pn lis 14, 2016 6:59 pm
autor: zelka_94
Dżeki robi poważne minki a Luna ma super legowisko tylko chyba nie jestem na bieżąco czyżby jeszcze jeden członek rodziny leży koło czarnej piękności?