Piko, Nessie, Luna, Amelka, Querida & Toren

Tu umieszczamy zdjęcia naszych piesków
Marq
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 19, 2016 5:04 pm

Post autor: Marq » pn lis 14, 2016 6:59 pm

Jaki dostojny pan Dżek Ten czerwony kolor i ta złota kokardka mu bardzo pasują,bo ożywiają tego focha hehe.

Nati masz tu link to szynszylowatych w Anglii,mają takiego jak na reklamie,ale nie wiem jaka cena i czy kociaki mają.Sorry za OT
http://www.occlestonechinchillas.co.uk/index.htm
adm-tg
Site Admin
Posty: 11
Rejestracja: czw lip 14, 2016 2:17 am

Post autor: adm-tg » pn lis 14, 2016 6:59 pm

Koniec najstarszego fochmena

Roxii,przeszukałyśmy juz chyba wszystkie szynszylowe strony na swiecie tam co podałas to śliczne maja ,ale w UK kwarantanna ;/
Marq
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 19, 2016 5:04 pm

Post autor: Marq » pn lis 14, 2016 6:59 pm

Nati jak kupisz w UK to jedziesz lub lecisz bez kwarantanny.Nie potrzeba jej gdy wywozisz.Przerabiałam to Kwarantanna tylko jak wwozisz do nich
adm-tg
Site Admin
Posty: 11
Rejestracja: czw lip 14, 2016 2:17 am

Post autor: adm-tg » pn lis 14, 2016 6:59 pm

serio?
ja sie pytałam kilku ludzi i powiedizeli ze przy wyjeździe też...
Marq
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 19, 2016 5:04 pm

Post autor: Marq » pn lis 14, 2016 6:59 pm

Nati a ja Ci mówię że nie.Jechałam z Zorakiem i nikt nawet się nie interesował nim chociaż go widzieli.Dopiero przy wjeździe to tak.Sprawdzili dokładnie wszystko.siedzę też na naszym portalu "Irlandzkim forum" i mnóstwo ludzi pyta o te sprawy na okrągło.Wszyscy co przerabiali podróż z psem lub kotem do Polski wiedza że nie ma żadnej kwarantanny jak się wywozi
adm-tg
Site Admin
Posty: 11
Rejestracja: czw lip 14, 2016 2:17 am

Post autor: adm-tg » pn lis 14, 2016 6:59 pm

Ee to super ,moze pomysł o szynszyli powróci
A ja juz sie na nasze R... polskie kicie nakreciłam
Marq
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 19, 2016 5:04 pm

Post autor: Marq » pn lis 14, 2016 6:59 pm

Szukajcie szukajcie,życzę powodzenia To jest ta piłeczka Dżeka?
adm-tg
Site Admin
Posty: 11
Rejestracja: czw lip 14, 2016 2:17 am

Post autor: adm-tg » pn lis 14, 2016 6:59 pm

Tak ,ta piłeczka.
Sławna niebieska niezniszczalna.
Przywieźliśmy w tamtym roku z wystawy i dalej zyje.
Oczywiście nie piszczy juz,jest dziurawa i w ogóle ale wydaje z siebie dzwiek dziwny jakis

Dzeki ma fioła na punkcie piszczałek ale żyją 2 minuty i odchdzą w zapomniane

Ale ta tak wypuszcza z siebie powietrze ze jest wyjatkowa. Zawsze była chowana i wyciagana na spacjalne okazje/np jak na wystwe jechalismy a on sam zostawał/ ale potem nie dało mu sie jej zabrac,agresywny sie robił i skakał i szczekał po meblach. To w końcu cały czas jest dostepna i jzu tak nei swiruje...lezy sobie koło neigo ale Luna wziac nie moze, a jak sie wturla pod meble to tak głośno domaga sie zeby wyciągnąc ze głowa boli
Caroline
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 19, 2016 5:04 pm

Post autor: Caroline » pn lis 14, 2016 6:59 pm

Dżekuś widocznie bardzooooo kochaaaaa tą piłeczkę i słodko z nią wygląda
Olka
Posty: 0
Rejestracja: wt lip 19, 2016 5:04 pm

Post autor: Olka » pn lis 14, 2016 6:59 pm

Zaznacze, że chodzi o chomika-chomika, a nie chomika-psa :hyhy:

Dżekusiowi czoło zrobiłaś :hyhy: fajny
adm-tg
Site Admin
Posty: 11
Rejestracja: czw lip 14, 2016 2:17 am

Post autor: adm-tg » pn lis 14, 2016 6:59 pm

Taak chodzi o chomika gryzonia
Pikowatymokra kura
adm-tg
Site Admin
Posty: 11
Rejestracja: czw lip 14, 2016 2:17 am

Post autor: adm-tg » pn lis 14, 2016 6:59 pm

adm-tg
Site Admin
Posty: 11
Rejestracja: czw lip 14, 2016 2:17 am

Post autor: adm-tg » pn lis 14, 2016 6:59 pm

KONIEC

teraz kapac Luna przed wetem i moze porobie fotki ale najpierw zrobie porzadek z tymi co jeszcze nie dałam
darek
Posty: 0
Rejestracja: wt lip 19, 2016 5:04 pm

Post autor: darek » pn lis 14, 2016 6:59 pm

Fajny Pikosław :hyhy:
zelka_94
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 19, 2016 5:04 pm

Post autor: zelka_94 » pn lis 14, 2016 6:59 pm

Piko taki długonogi się wydaje w tej fryzurce
ODPOWIEDZ