2letni piesek do adopcji w Poznaniu

Wszystko na temat adopcji psów
violam1
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 19, 2016 5:04 pm

Post autor: violam1 » pn lis 14, 2016 6:59 pm

Psiak szuka nowego domu (piesek nie jest mój, ogłoszenie wrzucam grzecznościowo, jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o info na email anna.odw.1@o2.pl )

---------------------------------------------------------------------------------------------
ODDAM DO ADOPCJI W DOBRE RĘCE PIESKA RASY SHIH TZU (Poznań)
Szukamy domu dla 2-letniego pieska rasy Shih Tzu.

Jest przyjazny, łasy na atencję i pieszczoty, chętnie bawi się z dziećmi.
Szukamy odpowiedzialnej osoby/rodziny która zapewni kochający dom. Preferujemy osoby mieszkające w domu z ogrodem (piesek jest przyzwyczajony do spędzania dużej ilości czasu na świeżym powietrzu).

Oddajemy pieska za darmo ponieważ chcemy móc starannie wybrać osobę która psiaka przygarnie z potrzeby serca.

Piesek jest po dwóch operacjach:
- operacja przepukliny
- pies podczas spaceru połknął kasztan i musiał mieć go operacyjnie usunięty z przewodu pokarmowego (trzeba bardzo uważać na to co psiak próbuje "podjadać" podczas spacerów)

Decydując się na adopcję chcielibyśmy aby przyszły właściciel brał pod uwagę jakie koszty wiążą się z posiadaniem psa (wyżywienie, wizyty weterynaryjne) oraz jakie koszty mogą pojawić się w przyszłości. Nasz piesek wymaga leczenia: ma problem z oczami, lekarz orzekł, że jest to problem który w przyszłości będzie wymagać operacji Entropium. Na chwilę obecną mamy zalecenie aby przemywać chore oczko naparem z rumianku, jednak jeżeli sytuacja się szybko nie poprawi to operacja będzie konieczna. Jest to problem podobno dość typowy dla tej rasy. Koszt takiej operacji to od 300-500zł.

Zastrzegamy sobie prawo do sprawdzenia wcześniej warunków w jakich będzie mieszkał piesek. Nie zgadzamy się na jego dalszą odsprzedaż - chcemy go oddać do adopcji osobie która go pokocha a nie która uczyni z niego źródło dochodu - dlatego wymagamy podpisania UMOWY ADOPCYJNEJ.
----------------------------------------------------------------------------------------
ODPOWIEDZ